Staff

Staff

Staff


TOKYO [169]

Kengo Kuma

Minoru Yokoo

Akiko Shintsubo

Kenji Miyahara

Makoto Shirahama

Shuji Achiha

Emiko Noguchi

Kazuhiko Miyazawa

Yuki Ikeguchi

Eishi Sakamoto

Shin Ohba

Hiroaki Akiyama

Tsuyoshi Kanda

Takumi Saikawa

Toshiki Meijo

Javier Villar Ruiz

Satoshi Adachi

Atsushi Kawanishi

Suguru Watanabe

Tomoyuki Hasegawa

Jun Shibata

Tessei Suma

Nahoko Terakawa

Shuhei Kamiya

Keiko Yoshida

Balazs Bognar

Mariko Inaba

Marcin Sapeta

Satoshi Onomichi

Akio Saruta

Ryuya Umezawa

Naoki Okayama

Kiyoaki Takeda

Kazuyo Nishida

Hajime Kita

Masaru Shuku

Kimio Suzuki

Nahoko Yoshii

Hiroyo Yamamoto

Kazuaki Hattori

Takashi Taguchi

Rita Topa

Ayako Takahashi

Tomonori Kusagaya

Erina Kuryu

Hironori Nagai

Sungju Lee

Keita Watanabe

Masaki Kakizoe

Nicola Maniero

Masatoshi Tobe

Jaime Fernandez Calvache

Miki Sato

Masafumi Yukimoto

Noriko Ubukata

Tian Qiu

Taketo Ichise

Kuniaki Tanaka

Yumi Ogawa

Seungjun Lee

Tomohiro Matsunaga

Anteo Taro Boschi Sanada

Kai Araki

Shun Horiki

Lin Tz-li

Mamiya Tanaka

Katsuhito Komatsu

Tomoyo Sakane

Takumi Nakahara

Kosuke Tanaka

Marc Moukarzel

Erika Mikami

So Nakamura

Mariko Kobayashi

Moeko Yamagata

Hirotaka Mashiko

Mizuho Ozawa

Keisuke Narisawa

Jaeyung Joo

Mitsuharu Yoshisato

Wuijoon Ha

Michael Sypkens

Adrian Kin Pong Yau

Hiroshi Kitatani

Dasom Lee

Masato Shiokawa

Yasemin Sahiner

Yu Watabe

Panin Thum-Umnauysuk

Tomoyuki Yokoi

Tomoyuki Suwa

William Michael Cecil Golding

Shota Yamauchi

Yohei Mochizuki

Teppei Iizuka

Yutaro Ohta

Rintaro Yoshida

Aris Kafantaris

Byunghwa Kim

Soichiro Harada

Hiroyasu Imai

Toshiro Ota

Mira Yung

Kaori Ishida

Aya Uchida

Ryuya Yamawaki

Aigerim Syzdykova

Akihiro Moriya

Genichi Umekawa

Fumiki Sugawara

Youngeun Lee

Shoichi Murai

Natalia Sanz Lavina

Ryuta Nomura

Jagoda Joanna Krawczyk

Genki Yada

Jinsun Baik

Eungun Kim

Kevin Clement

Mate Meszaros

Yuzuru Kamiya

Saki Osaka

Shinya Tohyama

Go Terasawa

Hisako Tokai

Tomomi Sekiguchi

Daiki Monaka

Wai Yiu Man

Taro Awano

Yi Yun Kwok

Gorka Beitia Zarandona

Alex Alvarez Renieblas

Shoki An

Kantaro Makanae

Wenyu Wu

Colby Walker Perrine

Sebastiano Caruso

Andrea Lizakova

Won Sungyeon

Giacomo Sponzilli

Mengfei Wu

Pablo Otero Sánchez

Kentaroh Mamizu

Livert Lim Tjun Ike

Kanna Matsuo

Naoto Miyake

Hiroshi Tanabe

Jeanne Mina Krings

Tyler Cheong Tai Fong

Chihiro Handa

Tomohiro Sato

Hanyu Wang

Hyeji Lim

Hugo Poveda

Shogo Otaka

Cong Yuan

Kodai Tanokuchi

Bai Mo

Tomochika Miki

Fumiya Kaneko

Nagisa Mai Grace Kojima

Naoki Nitta

Yoshibumi Yanai

Kengo Niijima

Léon Dussault-Gagné

Richard David Nelson

Chan Lok Fung Alien

Chi Fan Chan

Victor Hauerslev Munch

Mengwei Lai

Jiang Xianfeng

Markus, Freiherr Von Dellingshausen

Yifei Wu

Zachary D. Reichert

CHINA [24]

Kengo Kuma

Hirokatsu Asano

Yutaka Terasaki

Fangfang Wei

Yangyang Yue

Chu-Hao Pan

Siwen Liu

Lingyan Kong

HuiJing Kang

Jenchieh Hung

Huaqiu Zhou

Mengxian Bao

Hsingchen Wu

Bohan Qiao

Yaoliang Wang

Yu Huang

Mino Chen

Chong Pang

Yunke He

Guangyuan Yan

Jijin Xie

Huichao Han

Yu Han

Pak Kin Chan


PARIS [28]

Kengo Kuma

Sarah Markert

Matthieu Wotling

Miruna Constantinescu

Elise Fauquembergue

Chizuko Kawarada

Charlotte Brussieux

Sebastien Yeou

Aurelie Vernon

Silvia Fernandez

Naho Dufour Takeyama

Romain Beal

Jordi Vinals

Nicolas Cazali

Paolo Amato

Hagaï Ben Naim

Matthieu Faliu

Mariya Popova

Jose Antonio Juan Martin

Charles Dutilleux

Isabel Soto Antunez

Nicolas Guichard

Marika Maione

Amélie Fritzlar

Barbara stallone

Haude Le Guennec

Ivana Jordanovska

Yassin Matini


FORMER STAFF

Abe Mariko

Avezzano, Nadia

Anantrungroj,Tanyaporn

Ando, Atsushi

Ando, Takaaki

Ameno, Ritsuko

Aoyama, Akira

Aparicio Ronda, Roberto

Appelgren Hannah

Arnawout, François

Asako, Yousuke

Baba, Hidemi

Baba, Misao

Boonyasit Ornruja

Cavrois,François-Xavier

Cassin, Jeremy

Catin-Martell, Ivan

 

Cavaliere Francesco

Chan, Zhi Xiong

Chen, Lee Jin

Chen, Shengze

Chen,Ja-Sheng

Chen, Yencheng

Cheng, Nienming

Chiang, Hsin-Hsuan

Chinea, David

Chomette, Michael

Cui, Yuming

Darling, Naomi

Debois, Jeremy

Duval, Felicien

Dong, Hanguang

Dragomir,Rozina Catalina

Fanniere, Charlie

Faliu, Mathieu

Fritz, Adrien

Fujieda, Ryusuke

Fujikake, Nami

Fujiwara,Teppei

Geinzer, Marion

Gimenez Martin, Cristina

Goto, Keita

Goto, Takeshi

Goto, Testuo

Guo, Jizheng

Guichard,Nicolas Sacha

Haba,Yuki

Hwang,Sun Woo

Hanai, Takanori

Harada, Masahiro

Harigai,Masafumi

Hayakawa, Tomokazu

He,Huishan

Hirabayashi, Masamichi

Hiratsuji, Rika

Hosomura, Kenichi

Hu Zhao Wen

Hu, Shi (Minoru Ko)

Huh, Ryang

Huang, Shanyun

Huang, Wenxin

Huelga, De La Fuente Miguel

Ishibashi, Teppei

Ishigami, Yutaka

Isono,Chihiro

Iwamoto, Masaki

Iwasada-Louvel, Sawa

Iwasaka, Kyoko

Iwase,Ryoko

Izumi, Katsuhiko

Izumi, Minako

Jin, Haiying

Jin, Qiaomu

Katagiri Kazuya

Katir, Majid

Kahng, SooYeon

Kanamori, Emi

Kanehira, Takaoki

Kanehisa, Hana

Kasai, Taiko

Katou, Masaki

Kitakami,Kotaro

Kim, NaYoung(Joenna Kim)

Kim, Yoonjin

Kinjo, Manami

Kindo, Akira

Kojima,Shinya

Komeiji, Naoko

Konishi, Nazuki

Koumpli, Eleni

Kueny, Nadia

Kurita, Yoshihiro

Kuroda, Tetsuji

Kurokawa, Tomoyuki

Kwan,ChunSing(Magic Kwan)

Kyo, Tomotaka

Lai,Po Wei

Lee, Jinju

Lee, Troy

Lemoine, Louise

Li, Jingwen

Lin, Xiao

Liu,Dong

Lefebvre, Victor

Lin, Jiajia

Lobjoy, Baptiste

Lopez Arahuetes, Diego

Martín Sánchez Diego

Matsuda, Tatsu

Matsushima, Junpei

Matushima, Shinobu

Mestiri, Feriel

McDowell Michael

Mihara, Kuniko

Minato, Yuichiro

Minami, Masahiro

Miyakawa, Masaki

Mizuno, Sayaka

Moreau, Nicolas

Mukai Yuka

Mucciola, Maurizio

Motose, Ayumi

Momoeda, Yu

Nagasaki, Risa

Nakai, Akari

Nakamura, Satochika

Nakamura, Hiroshi

Nishikawa, Taku

Nishiuchi, Hitoe

Noda, Shinku

Obata, Ryotaro

Ochogavia Esteban

Oda, Tastuya

Ohno, Santa

Ogawa, Hironaka

Ohta, Hidetoshi

Omameuda, Kazumi

Ono Ayaka

Ootsuki, Naomi

Orellana Lazo, Miguel

Oshima, Midori

Oshio, Shoji

Paties Véronique

Park, Taylor Jihyun

Peine, Jun-Florian

Pelletier, Guillaume

Piccinelli,Maria-Chiara

Pradono, Budi

Puech, Lucien

Quan, Xianglan

Rabie, Omar

Radovic, Vuk

Reyes, Miguel

Sa, Tiago

Saita,Takeyuki

Saito, Nozomi

Saito, Hiroaki

Sandoval Illera, Laura

Sanz, Natalia

Sakai,Makiko

Sakano, Yoshinori

Sandoval Illera, Laura

Sano, Satoshi

Saraya,Ornchuma

Sasaki,Tomoko

Sato, Mikako

Sato, Shimpei

Sato, Yukako

Sawa, Marin

Sawada, Yoshihisa

Segura Sanchis, Silvia

Seki, Hiroshige

Seki,Yoshihiko

Shen, Tsai-Jung

Shimotsukasa Ayumu

Shimizu, Yuko

Shirakawa, Marie

Song, Ziwei

Sugai, Shigeyoshi

Sum-ying To, Stephy

Takahashi, Yoshikazu

Takaoka, Naofumi

Takeishi, Yoshitaka

Tanaka, Hidenori

Tanaka, Ryohei

Tatsuki Ryukichi

Temme, Katinka

Tominaga, Hiroki

Torao, Ryota

Touno, Mariko

Toyoshima, Koji

Tse, Ringo

Tsuji, Yu

Tsutsumi, Daiki

Tsuchiya, Masao

Tsukuno, Tsue

Ushioda,Yoko

Viguie, Coralie

Wakuda Junki

Wang, Haipeng

Wang, Shuobin

Willis, Luke Yosuke

Wong Susanna

Wong, Chi Kan Kenneth

Wong, Cyrus Chi Fung

Wu, Xingheng

Xu, Minjie

Yada, Toshio

Yamada, Koji

Yamada, Hirofumi

Yamaji Tetsuo

Yamane, Shuhei

Yang, Yerim

Yano, Ryota

Yao, Yao

Yasukouchi, Susumu

Yonghwan, Seo

Yoshida, Keigo

Yu, Meng-Hsin

Yuan, Francis

Yue, Chao

Yueh, Vincent W.

Yuteki Dozono

Zhang, Bowen

Zhang, Liqiao

Zhang, Tianyu

Zhang, Yao

Zhang, Yihang

Zhou, Xiaoxuan